top of page

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Tam, kad svarbiu Jums laikotarpiu galėtume sutaupyti Jūsų brangų laiką, norime pateikti atsakymus, į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu nerasite sau rūpimo klausimo, nieko nelaukę su mumis susisiekite ir mes Jums mielai atsakysime tą pačią dieną!

KIEK OPERATORIŲ FILMUOJA ŠVENTĖS METU?

Filmuoja vienas operatorius.

Asistentė tą dieną padeda tiek operatoriui, tiek jaunavedžiams, telefonu filmuoja ir kuria trumpus filmukus socialiniams tinklams REELS formatu (REELS filmuojami tik gavus jaunųjų sutikimą turiniu dalintis socialiniuose tinkluose).

PER KIEK LAIKO ATIDUODATE SUMONTUOTĄ MEDŽIAGĄ?

Per 5 mėnesius nuo Jūsų šventės datos. 

AR VIDEOGRAFUI REIKIA POZUOTI PAPILDOMAI?

Fotosesijos metu prisitaikome prie fotografo, kadangi žinome, jog tą dieną laikas būna labai ribotas, todėl fotografai džiaugiasi dirbdami su mumis, o ir jaunavedžiai mažiau pavargsta. Esant reikalui, žinoma prašome atlikti ar pakartoti kažkokį veiksmą, tačiau tai yra tikrai maža dalis, viso filmavimo laiko ir proceso.

PAPASAKOKITE PLAČIAU APIE VIDEOGRAFŲ DARBĄ VESTUVIŲ ŠVENTĖS DIENĄ.

Yra jaunavedžių, kurie atsiliepimuose yra paminėję, jog šventės dieną, visoje gražioje šventės svečių kompanijoje esam "nepastebimi", tai išties padeda mums užfiksuoti natūralias, tiek svečių tiek jaunavedžių emocijas. Fotosesijos metu bendraujame tiek su fotografais, tiek su jaunavedžiais, palaikydami gerą ir jaukią bendrą atmosferą, palaikome ir padrąsiname jaunavedžius.

Šventės dieną dirbame dviese: operatorius ir jo asistentė. 

Vakarinės dalies metu filmuojame visą programą, kai kurias dalis "nuo-iki", o kai kurias - epizodais, priklauso nuo programos. Ilsimės tik per vedėjo paskirtas pertraukas.

bottom of page