top of page

SUSIPAŽINKIME!

Mūsų komanda - Aldas & Aurelija. Komandos stiprybė yra ta, jog bendradarbiaujame ne tik versle, bet ir gyvenime. Tai - šeimos verslas, todėl abiems vienodai svarbus, mylime tai, ką darome jau daug metų. Norime pasakyti, kad galimybė įamžinti tuos nepaprastus santuokos ir šventės momentus - mums yra daugiau, nei darbas, tai yra mūsų gyvenimo dalis, kuri išties apdovanoja labai prasmingomis akimirkomis.

VideoVibe

Labai džiaugiamės, kad tos akimirkos nėra suvaidintos, todėl pozuoti videografui prašome retai ir tik esant poreikiui - dažniausiai viskas gaunasi natūraliai, lengvai ir savaime. Meilę matome kaip kelionę, kuri dažnai mus stebina įvairiausiomis savo formomis, todėl nuoširdžiai žavimės organiškais kadrais, kai žmonės mėgaujasi momentu, myli akimis ar juokiasi iki ašarų. Tokių akimirkų galima būtų įvardinti begales - esame labai laimingi, kad galime jas įamžinti.

VideoVibe

Tikime, kad ir Jūs turite savo vestuvių filmo viziją, tad su džiaugsmu bendraujame ir kalbamės apie Jūsų norus  - kas kartą esame dėkingi, kad šiai svarbiai dienai įamžinti, pasirenkate mūsų komandą. 

Vestuvių filmais norime padovanoti pačias gražiausias, šilčiausias ir nuotaikingiausias emocijas!

VideoVibe

Aldas & Aurelija

VideoVibe

ALDAS

Vestuves filmuoju jau dvylika metų, nuoširdžiai mėgaujuos tuo, ką darau, visada domiuosi naujovėmis, nuo vestuvių videografijos montažo įmantrybių iki filmavimo technikos naujovių. Savo pirmąją kamerą dovanų gavau būdamas dar vaikas, todėl jaučiuosi šioje srityje užtikrintai. Esu laimingas, kai išpildau kliento lūkesčius, džiaugiuosi, kai galiu padaryti geriau, nei buvo tikėtasi - tam skiriu tikrai daug laiko, semiuosi įkvėpimo iš filmų, muzikos ir aplinkos. Kiekvienas sukurtas filmas man yra ypatinga istorija.

Videografas

bottom of page